İç Dizayn

Octoplus`da aydınlık ve geniş iç mekanlar kullanışlı bir mimari ile buluşuyor.

8 adet yüzme havuzlu müstakil villa ödüllü mimarlık ofisi tarafından tasarlandı, titiz ve kaliteli bir mühendislik çalışması ile hayata geçirildi

Proje

Peyzaj

Tüm evler bulundukları parselin özelliklerine göre ve doğal bitki örtüsü bozulmadan ayrı ayrı tasarlandı.

Tam otomatik sulama sistemleri ile tamamlanan bir peyzaj çalışması her mevsimde Octoplus ayrıcalığını yaşamanız için tasarlandı.

850 metrekarelik müstakil arsalarda modern peyzajlı geniş bahçeler öne çıkıyor.

Olanaklar

Octoplus Boyalık plajına yalnızca 500 metre mesafede yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde ister 5 dakikada Alaçatı'ya isterseniz de Ilıca'ya geçebilirsiniz.

Her evin kendine ait otoparkı ve güvenliği bulunan Octoplus'ta yaşam çok keyifli.

Havalimanı transferinden, spor/SPA tesis üyeliğine kadar herşey sizin seçkin yaşam tarzınızı tamamlamak için özenle planlandı.

 

 

Lokasyon

Çeşme'nin en seçkin semti Mamurbaba tüm sakinlerine müstakil, sessiz ve ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunuyor. 

Boyalık plajına yalnızca 500 metre uzaklıkta, yeşil ve deniz manzarasına hakim konumuyla Mamurbaba Octo plus villaları hem yaz hem de kışın keyifli bir yaşam için Çeşme'deki en doğru adres.

Birbirinden farklı konsepte sahip olan fakat aynı zamanda birbirini tamamlayan 8 villanın tamamı geniş bahçe ve müstakil havuza sahip.

Alp Arslan

İnşaat Yüksek Mühendisi

 

1958 doğumlu Alp Arslan, İzmir Türk Koleji'nden birincilikle mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde başladığı inşaat mühendisliği eğitimine Detroit, Michigan'da bulunan Wayne State University'de devam etmiş ve 1982 yılında inşaat yüksek mühendisi olarak mezun olmuştur.

1982 yılından itibaren sayısız apartman, villa, ofis binası, turizm tesisi ve sanayi tesisinin projelendirilmesi ve imalatına hem profesyonel hem de yatırımcı olarak imza atmıştır. Hem yurtiçinde hem de Doğu Avrupa ve Ortadoğu'da titizlik ve kaliteden ödün vermeden yaptığı inşaatlar yıllardır güvenle hizmet vermektedir.

Hüseyin Egeli

Yüksek Mimar

 

1958 tarihinde İzmir’de doğan mimar, 1976 yılında Bornova Anadolu Lisesinden mezun olup aynı yıl İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi’nde yüksek öğrenimine başlamış ve 1982 yılında aynı okuldan ‘Yüksek Mimar’ olarak başarıyla mezun olmuştur.
1983–1986 yıllarında proje ve dekorasyon işleri ve ardından kendi kurduğu ‘Egeli Proje ve Yapı Ltd.’ şirketiyle inşaat işlerine başlayıp, kendi çizdiği projeleri uygulamaya başladı. Birbirinden başarılı birçok genç mimarın görev aldığı mimarlık bürosunun da desteği ile İzmir’deki en faal inşaat firmalarından birisi oldu.
İnşaatlarını yaparken mimari kimliğini hiç taviz vermeden koruyan mimar, kendisinin 
projelendirmediği yapılarda yer almadı.Birçok apartman,ofis binası ve villa tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdi. Bu projeler,birçok dergide yayınlandı ve ulusal mimarlık sergilerinde yer aldı.

Ortaklar Hakkında